تبلیغات
تازه ترین اخبار دنیای دیجیتال - بازگشت موفقیت آمیز مامور 47 با OI Inteactive

سری جدید بازی هیتمن همین چند روز پیش منتشر شد که نمره ی قابل قبولی را از سایت های معتبر دنیا دریافت کرده و به همه ی گیمر ها توصیه میشود که این بازی را ازدست ندهند. برای اطلاعات بیشتر در ادامه ی مطلب همراه ما باشید

خلاصه ای از داستان

مامور 47 انسانی با قابلیت های ویژه است که طی آزمایشاتی که در خصوص ساخت قاتل هایی بینظیر بود,بوجود آمده است. وی پس از شکست های پیاپی در این پروژه بوجود آمد و یک پیروزی به حساب میامد. مامور 47 از همان ابتدای کودکی با دیگران فرق داشت,بسیار کم وابسته میشد اما اگر وابسته میشد با تمام وجود از آن چیز محافظت میکرد حتی یکبار کسی را که حیوان مورد علاقه ی اورا کشته بود,به قتل رساند.

مامور 47 کم کم بزرگ میشد و روز به روز استعداد های استثنائی اش در تیر اندازی و دیگر مهارت ها افزایش پیدا میکرد.او در تیر اندازی به سرعت و دقت بالا مشهور بود. در نهایت زمانی که او 23 سالش بود طبق یک برنامهی از قبل ریخته شده از آسایشگاه فرار میکند و مدتی را به عنوان یک قاتل آزاد میگذراند.

اما در این مدت یکی از سازمان های امنیتی آمریکا اورا زیر نظر داشت و بعد از مدتی در پی به استخدام در آوردن مامور 47 میرود اما در این میان مشکل بزرگی قرار دارد و آن گذشته ی نامعلوم هیتمن است ولی در نهایت با اصرار  رئیس آن سازمان به استخدام سازمان در میاید و پس از مدتی به یکی از بزرگترین قاتلان آن سازمان تبدیل میشود.

سری جدید هیتمن

سری جدید هیتمن برخلاف گذشته بدون نام اضافی و فقط با نام HITMAN منتشر شده و خبر خوبی که به شما میخواهم بدهم این است که این سری از بازی به صورت اپیزود ی است که این یعنی اگر مشکلی در اپیزود اول باشد آن مشکل دیگر در اپیزود دوم نیست.

داستان این سری هیتمن هر مرحله اش در یکجا است ولی این بدان معنا نیست که این بازی از داستان خوبی بهره نمیبرد بلکه برعکس ,این بازی از خط داستان خوبی بهره میبرد.

در این سری بازی تمام المان های لذت بخش سری های پیش وجود دارد که یکی از معروفترین آنها عوض کردن لباس هیتمن است. استودیوی اینتر اکتیو تمام سعی خود را کرده تا این بازی به نوعی برای گیمر های قدیمی نوستالژیک و برای جدید ها تجربه ای فوق العاده باشد که تا حدودی هم موفق بوده.

 تاریخ : یکشنبه 23 اسفند 1394 | 07:02 ب.ظ | نویسنده : محسن خ.ا | نظرات

  • paper | شوم | پارک ایران